Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Běhající čárky přes monitor.

Dobrý den,
Mám grafickou kartu Nvidia GTS450 cyclone.S grafickou kartou nebyly problémy,ale dnes už nastaly.Když zapnu jakou koliv hru,objevují se na monitoru vertikálně běžící jemné čárky,u kterých grafická karta vydává zvuk jemného pískání.Čím víc ji zatížím,tím víc nahlas píská.Čárky jsou pořád stejné při jákékoli zátěži.Ovladače mám aktualizované,zkoušel jsem i předešlé verze ovladačů ale ne a ne se toho zbavit.Nevíte čím to může být ?
"odkaz na grafiku" http://cz.msi.com/product/vga/N450GTS_Cyclone_1GD5 OC.html#hero-overview

- Zrejmē nejde o tvúj prípad, ale nēkdy muze byt na vinē pouhy PO-VYSUNUTY video kabel od VGA az HDMI.

- Jestli píská, zkus zapnout pri hraní V-Sync, i kdyz rozumné bude, se podívat pomalu po nové/nahradní.