Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zhasinani displeje notebooku pri vlozeni CD/DVD do mechaniky

Zdravim vsechny,
mam problem s novym notebookem Acer Aspire E 15. Pri vlozeni CD/DVD do mechaniky pri nacitani zhasne displej. Notebook musim natvrdo restartovat. Pokud necham CD/DVD v mechanice pri startu, tak se displej nerozsviti. Nekdy se stane, nez displej zhasne, ze jakoby bile problikne. jinak notebook funguje bez problemu. Odebrani mechaniky ze systemu nepomohlo. Nikdy jsem se s tim nesetkal. Nevi nekdo co s tim, prosim?
Dekuji

Jasne reklamace asi bude, jen nechapu, co ma mechanika spolecneho s displejem. Dela to i kdyz tam vlozim dvd pri najizdeni systemu nebo i v nouzovem rezimu. Proste kdykoliv. Nabootovat z CD neni mozne, nebot jak jsem psal, pri ponechanem CD v mechanice se nerozsviti displej.