Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s grafikou

Dobrý den potřebuju poradit mám pc model lynx procesor-AMD athlon 64x2 core 5000+2,60GHz RAM-2gb,systém 32 bitový,grafika na desce NVIDIAGE force 6150se nforce 430. zdroj 500w. sekají se my hry potřebuju přidat aspoň 1gb grafiku ale nevím jakou jestli tomu pomůže poradte .

Doporučím ti mit aspoň minimální strop,tedy 128 bit,paměti DDR5 respektive GDDR5,takt jádra aspoň 800mhz,paměť stačí bohatě 1gb,vic fakt je už zbytečné, takže co je pod touto hranicí NEKUPUJ!!! Jinak by si byl tak kde si teď!!!

Předpoklad je,že když je 500w zdroj,je výkon v realu bude menší a jeho věkem ho bude ubyvat.. Ano,CPU se k takovým GK rozhodně nehodí a stává se skrticem a brzdou herniho výkonu .. Pokud chce GK adekvátní k výkonu CPU,tak to může nechat jak to je,nebo přejít třeba jen o krůček výš, treba na NVidii 9600GT či 9800GT což jsou slušné GK které byly svuj čas High-End... Ale jak opakuji, ptal se na GK nikoliv na CPU,samozřejmě můžeme doporučit, aby nejprve přešel k Upgrade svého CPU a následně jsme mohli řešit adekvátní GK k sestave.. Ale to by se nám musel pochlubit jakou má MB,a jak moc hodlá investovat...