Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Volné sloty na RAM, dokoupení paměti

Zdravím,
Mám v pc 2 volné sloty na RAM. Momentálně tam mám 4GB tzn pravděpodobně 2x2.
Můžu si dokoupit např. ještě 2 a 2 a vložit je a ono to bez problému pojede / bude třeba nastavit něco v biosu apod, nebo to není tak jednoduché a k určitým typům RAM se můžou přikoupit jen určité, plus zprovoznění je složitější? Děkuji za odpovědi.

Ok, díky. Budu instalovat win7 32bit (kvůli 4gb ram a proto, že na winxp nemůžu zprovoznit úplně všechny mody do Skyrimu apodl protože myslím, že PC je rychlý až dost. Ono je to spíš procesorem a hry, tam je grafika, +ram sice třeba, ale té není třeba zas 8gb samozřejmě na zyrchlení pc.