Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kompletní zamrzávání PC

Zdravím,

poslední týden mám problémy s PC. Při chodu her mi po nějaké době PC vždy zamrzne. Nejdříve se displej zbarví barvou podle toho, která je zrovna zobrazena, zvuk ještě běži většinou nějaké 3 vteřiny a potom už je to komplet. Děje se mi to zhruba poslední týden u graficky náročnějších her. Se žádnou ale dřív nebyl žádný problém.

Co toto může způsobovat a jaké je řešení?

Díky za odpověď.

- skontrolovat teploty CPU a GPU v zatazi napr. pomocou programu Speccy - download_speccy (kedze nepises aky mas HW, tak ked teplota CPU v zatazi bude nad 70-75 stupnov C a teplota GPU bude nad 80-85 stupnov C - mas vinnika) - riesenie vyfukat PC-hlavne chadice CPU a GPU kompresorom (tlak cca 4 atmosfery je OK) alebo aspon stlacenym plynom

Fyzika mi říká, že tlak 4 atmosféry znamená 4 kg na cm^2.
Takže si zajdi k benzince a zkus, kolik atm. udržíš palcem na hadici u kompresoru.
Pak mi můžeš dávat lekce z fyziky. Nebo lépe - vezmi si sebou svoje PC a zkus si to "ofouknout" těmi čtyřmi atmosférami.

1. nieje to nahodou 4kp na cm stvorcovy?
2. so 4 atmosferami som lakoval s malou pistolou
3. myslis si ze aj 5 cm od ustia vzduchovej pistole mas tlak 4 atmosferi ako na jej usti? detto ak sa vzdialenost este zvacsi?
4. robim to takto skoro denne

niekomu tu asi chyba prax

- Chtēlo by to více informací, uz treba i to o jakou Grafickou kartu jde.
- Podle popisu, zrejmē potíz napajení GK at zdrojem, tak jako AUTO takt/podktat nebo HW problémem samotné GKarty.

Jelikoz jde prevázne o nové hry, začni UPdatem driveru tvé Grafické Karty.

S2

GPU bude nad 80-85 stupnov C - mas vinnika

- i na 90C° to to Grafická karta nedēlá (dle modelu) s vyjímkou GTX480 která jela na 100C° Uz jen pri zahrátí :-D

Nepočítaje, ze u GK nejsou dulezité jen teploty Gprocesoru....

Kamo mas dost vysoke teploty aj na procesoru aj na grafickej karte !!!
Ak si nechces uplne znicit pocitac tak si ho od prachu vycisti ale ne handrou ani vlhkou handrou ani štetcem ale VYFUKAT alebo povysavat (opatrne). a potom asi buddes musiet aj nahodit novu pastu na CPU pravdepodobne ak sa teplota neznizi.
A Dufam ze mas v BEDNI aspon 2 Vetraky = JEDEN co nasava vzduch DO BEDNI a DRUHY co tlaci von VZDUCH Z BEDNI ?!!
::)3-[