Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Formátování

Tak už mám PC oživenej, doinstalovaný programy, ale vyskytl se mi tu jeden problém, kterej jsem dříve neměl. Mám Openoffice a vždy, když jsem uložil nějakej textovej dokument, dal jsem uložit jako Microsoft Word 97/2000/XP (doc). Dříve to v pohodě fungovalo, a ted mne to při zpětném otevření vyhodí ve word padu s jakýmsi rozsypaným textem. Dost mi to vadí, protože ne každý má openoffice s formáten odf(odt) a bylo mi jistou organizací řečeno, že dokumenty posílat pouze ve wordu a ne odf(odt). Kde je chyba? Děkuji za radu.

Možná jde nastavit asociace i přímo v tom programu.

IMHO to v nastaveniach OO (ani LO) prestavit nejde. Ponuka asociacii je dostupna iba pri samotnej instalacii programu - takze teoreticky preinstalovat/spustit opravu existujucej instalacie cez ovladacie panely.