Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jednoduchy prográmek k nahravani z IT rádii (českých rádií,český prog.)EXISTUJE programek??THX

vše podstatné je řečeno v předmětu. Prostě potřebuju nějakej prográmek, který mi nahraje a uloží na HDD zvukovou stopu z radia. Nemusí to byt nejak extra kvalitní, jedna se o nahravání mluveného slova. Potřebuji však, aby to bylo jednoduchy, česká integrace, a nahravaní možné z českých rádií.

Děkuji za odpovědi:-)

na těchto portalech jsem uz hodně stahoval, ale většinou mi to nefachalo, a naopak me to zavedlo jsem s nejakym problemem. Většina těch programů je v ANG, což je pro mě problem a nikdy jsem se nedokazal pres ten program dostat k radiu, ze ktereho bych chtěl zaznam pořidit. Vždy se tam objevi spousta zahraníčních rádií ale to potřebné nikdy, proto potřebuji info od někoh kdo stim ma zkušenosti. THX. Jo a slyšl jsem, že musim zaznamenanou zvukovou stopu nejak upravit, abych ji mohl přehrát?