Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kompatibilita komponentu

Dobry den. Chci si postavit nove pc a potrebuji jistotu ze komponenty spolu budou pracovat.

zakladni deska: asusM5A78LM-USB3
procesor AMD FX 8300
pameti: CRUCIAL 8GB KIT DDR3 1600MHZ CL8 BALLISTIX TACTICAL LP
chladic: GELID SOLUTIONS TRANQUILLO

Dekuji
Změna předmětu, původně: kompaktibilita komponentu (JaFi) (JaFi)

- V teroii ano, chtelo by se informovat, ci AMD typu "FX83xx" je podporované s obsazenym BIOSEM, nebo je-li potreba provést UPDate.
- RAM ti pasovat bude, ale je vyhodnejsi a doporucil bych zakoupit <2x4GB> jelikoz tva zakladni deska podporuje DualChanell****a byla by skoda toho nevyuzit.