Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mys se seká

Dobrý den, přeji všem krásný Nový rok. Mám menší problém, koukal jsem tu na odpovědi na přibližně stejný problém ale ani jeden mě neuspokojil. Mam nový NB a k tomu optickou bezdrátovou mys.Při nabíjení NB kurzor se zasekává a nehýbe se. když odpojím kabel tak zase funguje normálně. Dělá to na všech portech USB. Měl by někdo typ, čím by to mohlo být? Na starém NB myš pracovala za každých okolností. Děkuji všem za odpovědi.

- Pokus se dezaktivovat "INTEGROVANOU" dotekovou mys (FN + FX), jest-li pozivas externi USB. Problém muze pochazet od tud.
- Na miste by bylo, také aktializovat "DRIVERY", <chipset + USB>.
- Jestli problém ptretrvava, naopak odinstalovat DRIVERY USB 3.0 nebo SW typy "BOOST USB3.0", to ti umozny determinovat cestu problému.