Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blue screen

Zdravim lidi

Nedavno mi zamrzlo pc a po reinstalaci Windows se mi oběvuje vždy tato hlaška, při tom se mi oběvuji takove modre cary na černem pozadí, je možné že mi odešla grafická karta ? Při tom pc v nouzovem rezimu jde spustit normalne... budu rad za jakekoliv typy.

L20TI

při startovním logu ještě akcelerace nefunguje. pokud je už tam vadný obraz, je to špatné.
vyzkoušet nabootovat jiné grafické cd (antivirové cd, zálohovadlo, partition manager, live cd linux/windows, instalační dvd windows) - a pokud je obraz taky špatný, je grafika kaput na 100%.

na grafice vidíš na vlastní bulvy, jestli tam máš prach a ucpaná žebra chladiče.
jak se grafika jednou přehřeje a poškodí se, už ji můžeš vyhodit.