Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Thinkpad řady E - skutečně patří do rodiny Thinkpad

Dobrý den,
rád bych se zeptal zda Thinkpady řady E jsou stejně kvalitní jako ostatní Thinkpady a lepší než Ideapady. Ve stejných výkonových variantách jako mají řady L,S a T jsou éčka levnější a to někdy i o 10 000 v rámci srovnatelného výkonu. Nejde jen o překapotovaný Ideapad?
Dík za odpověď

ThinkPad EDGE jsem měl a stále mám doma. Není to ten typický nerozbitný a nesmrtelný ThinkPad. Je z plastu, ale nic úplně proti říct nemůžu. Plasty mají dostatečnou pevnost, jsou pevnější, než u konkurence, ale na vyšší řady to nemá. Nemá možnost připojení dokovací stanice. Takový low-end ThinkPad. Nechá ochutnat výhod, ale ty nejlepší neukáže.

Máme doma jeden E a jeden T (jako Tank) a to Éčko je samozřejmě horší (plastový, panty trošku fórové...).

Rozhodně to ale není špatný notebook (třeba displej má hezký) a i ty plasty jsou lepší, než co jsem viděl jinde.

Nebál bych se toho, ale Téčko nečekej.

Zrovna displej asi bude model od modelu. Můj E420 nemá displej zrovna nejlepší, hlavně pozorovací úhly nejsou nic moc. Na MB Air (ehm, ano) je taky TN a pozorovací úhly jsou proti němu jako z pohádky.
Jinak souhlasím, panty vydrží hodně, o jejich pevnost se nebojím, ale na první pohled tak nevypadají.

No, totiž nahrazuji Elitebook a jsem trochu rozmlsaný :-) Nechci ale do notebooku navalit zase tolik peněz a dal jsem si strop 25 000 a to je dost na hraně. Zajímavě se tam jeví hlavně Thinkpad Edge a zmíněný Dell. Nuže, asi to risknu a zkusím éčko.

:)):)) Kaaaamo tak ty uplne ZLE chapes pojem "Thinkpad" !
Thinkpad nema nic co spolocne s VYKONOM !!! To ze ma Lenovo notebook oznacenie Thinkpad neznamena ze ma vyssi vykon ale to ze Thinkpad trieda je pre BIZNIS managerov a Biznis ludi !
Ideapad su multimedialne notebooky a produkty ktore su viacmenej len z plastu a na pozeranie filmoc, obcas hier a internet.
Thinkpad su pre biznis triedu ludi a tie su stavane na vykon ale POZOR nie vykon v grafike ale vykon pre vypocet = PROCESOR. Su vacsinou z maznezia, hliniku popripade karbonu a samozrejme kvalitnejsie klby a tak celkovo.
;-) uz rozumela ;-)