Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc sestava do 11000 Kč na hraní her bez potíží

Dobrý den přeju. Chtěl bych si od Vás nechat poradit a nechat si sestavit pc sestavuu. Chtěl bych ale využít svůj starý harddisk, který mám přibližně 2 roky a myslím že ještě je v pohodě + zdroj, také 2 roky starý 500W. Víc bohužel tedka o něm nevím, nejsem doma poblíž pc abych se podíval.Kejs také mám. Do počítače bych chtěl dát 10-11 000 kč. Rád bych ho využíval na hraní her bez potíží. Snad mi poradíte, díky moc :)

Změna předmětu, původně: Pc sestava (host)

Ještě bys to měl pro skládače upřesnit :)

Uveď ještě rozlišení monitoru (případně uvažovaného monitoru), kvůli výběru odpovídající grafické karty. Co Windowsy, ty máš?

Tedy základní deska, procesor, RAM a grafika? Skříň, zdroj, HDD máš. Ještě chybí DVD mechanika, ale to je bižu za pár stovek.

heleď, nahorů jsem napsal co mám za disk + zdroj :) ale nevím zda to bude k něčemu, zda to bude stačit aspoň třeba na začátek než našetřím další peníz a koupím si nějakej rychlejší disk nebo tak :) mechaniku taky mám, ale ta pro mě není vůbec ani potřeba. Windows používám 7 a monitor mám 24" s rozlišením 1920x1080 ( BenQ RL2455HM ). Takže jak říkáš, deska,ram,procák,grafika... :)