Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nabíjení baterie Asus x 550c

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda se někdo nesešel s tímto problémem. U notebooku Asus x550c, stáří cca. 1 rok, začala stále svítit kontrolka napájení, stav baterie 82% k dispozici (napájen ze sítě, nabíjí se). Když notebook vypnu, kontrolka napájení bliká oranžově. Dále se mi u notebooku stává, že se automaticky vypne s chybovou hláškou "System Windows se vypne za necelou minutu" a vypne se. Mam system Windows 7 x64. Další závada je když dám restart notebooku nebo odhlášení, zbělá obrazovka, a notebook se restartuje. Předem děkuji za rady :-)

zkus vyjmout baterii a používat počítač pouze s napájecím adaptérem. Pokud to bude fungovat, je vadná baterie. Pokud to fungovat nebude, je nejspíše vadná deska.

Nicméně to se u těchto podřadných značek stává docela často, aušus je známý takovými problémy.