Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iPhone 5S - zlobí hovory

Zdravím, mám nový iPhone 5S.
1) Problém je v tom, že když mi někdo volá, tak se někdy zobrazí pouze možnost pro přijmutí hovoru, nikoli pro jeho zamítnutí. Stává se to různě. Navíc se nám to stalo i z jednoho volaného čísla - jednou šlo hovor zamítnout, podruhé ne.

2) Pokud telefonuji a zavolá mi třetí účastník, který zjistí, že momentálně telefonuji, tak hovor ukonnčí a už nezavolá. Ale mě se nikde nezobrazí, že mi volal.

3) Také často po zamykání či odemykání telefonu se neozve zvuk zamknutí a odemknutí.

4) Posledním "problémem" jsou slabé vibrace, když mám vyzvánění přepnuté pouze na vibrace, tak si toho celkem často ani nevšimnu. Nejde to někde nastavit intenzivněji?

Nevíte někdo, co by s tím mohlo být? Vím, že Apple je předražený, ale myslel jsem, že se vyplatí, navíc ani nemá diodu pro zmeškané hovory/zprávy, ale s tím se dá smířit, jen jsem na to byl zvyklý :D . Doufám, že mi s tím někdo pomůže. Děkuji za info.

1) Odmítat hovory (to červené kolečko) lze když máš telefon odemčen a něco s ním děláš. Pokud ho máš zamčen v kapse, tak lze hovor utišit (tlačítko pro ovládání hlasitosti) nbo odmítnout (zmáčknutím power buttonu)

2) vyřeš si funkci čekání hovorů - nastavení

3) zvuk se ti ozývá pokud máš zaplé i ostatní zvuky (přepínací tlačítko nad tlačítkami pro ovládání zvuku)

4) slabé vibrace? Pokud je kupován z druhé ruky, může být poškozen. Defaultně vibruje zcela normálně, tak jako ostatní smartphony (pokud nejsi zvyklí na nokia 3310)

čau mám také stejný problém.... když s někým hovořím a další mi zavolá né vždy se mi tento hovor zobrazí..... proč? někdy ano někdy né. nastaveno mám správně...čekajíci hovory zapnuty.... operátor mi to nevysvětlil... díky za info L