Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chybné sektory na HDD, černé lítající pruhy přes obrazovku.

Zdrvim,
koukal jsem se přes LIVE Linux CD a vyjelo mi 3041 chybných sektorů na disku, nevíte co to znamená? Ještě mi někdy chroupe disk.

Občas lítají černé pruhy přes obrazovku, ale jak kdy. nejvíc když mám minimalizovanou hru.

NTB ASUS PRO5MTA-V2G-SX082V http://notebooky.heureka.cz/asus-pro5mta-v2g-sx082 v/specifikace/#section
- starej skoro 3 roky

Díky moc za Vaše odpovědi :)

Zdravím, mně sice nelítaly černé pruhy, ale bílé a jakkoli široké a pak už pouze při horním okraji obrazovky. Jelikož jsem to měla tehdy ještě v opravě tak jsem to reklamovala, ale na na podruhé to spravili, pravděpodobně to bylo nějakýma aktualizacema či ovladačema na grafiku v mém případě, ale ruku do ohně bych za to nedala. když jsem pak nainstalovala nejnovější aktualizaci na grafiku tak se po čase opět objevili, dala jsem ji pryč a pohoda.
Pouze jsem Vám chtěla poskytnout svou zkušenost, asi Vám k ničemu nebude, ale kdo ví...

PS Mimochodem mám stejný notebook :)