Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spustím GTA V?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda nemám dokoupit nějaké komponenty do pc. Procesor Interl Core I5 2500k, RAM: 12gb zeppelin, grafika: Sapphire HD 6950

Myslíte, že hru spustím bez problémů třeba na plné detaily

děkuji Weiss

Grafika GTA V na PS4, Xbox One a PC bude oproti verzím na starší konzole o dost vylepšená. Otevřený svět je vyladěn, jestli ti jde dobře AC:UNITY tak o GTAV bych si starosti nedělal. Je možný že to spustíš i na vysoké, ale to se nedá dopředu předpovídat, když hra ještě nevyšla.