Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem REinstal windows

abhijit,
muj kamos mi rikal ze u notebooku staci nejaka zmena na tovarni nastaveni a nemusite mit windows cd.
ale mam problem muj hlavni profil uzivatele mi prestal fungovat ,proste se neprihlasim protoze to napise ze je nejaka chyba spojeni. a kdyz zkusim treba obnoveni systemu tak musim zadat heslo ,teda admina,ktere znam a funguje ale nic to neudela zadnou slozku neotevre proste zadna reakce. funguje to heslo protoze kdyz musim odblokovat hry pres to admin heslo tak se povede.
potreboval bych obnovit windows na tovarni nastaveni
dekuju za odpovedi k tomuto

No tobe taky 'abhijit'
• O jakem NTB a jeho 'ZNACCE' je rec?
U nekterych modelu, jde vyvolat instalaci tovarniho nastaveni/instalace stiskem-mackanim klavesy "F-?" pri spusteni PC, primo pri jeho BOOTovani.
• Tovarni 'INSTALACI', bych ale nechal jako posledni moznost reseni....

je to sony vaio pres2roky stary a kdyz mi dela take problemy myslim ze je na case ten win preinstalovat.
je to win 7 home premium 64x
a kdyz se chci prihlasit na muj driv jediny uzivatel. tak to napise:sluzbe sluzba profil uzivatele se nepodarilo prihlaseni.nelze nacist profil uzivatele.
dik