Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak zjistit mobilní číslo - SIM karta Vodafone bez kreditu

Ahoj našel jsem doma po úklidu starou sim kartu od Vodafonu a chtěl bych zjistit její "číslo" (klasické 9 místné telefonní číslo, ne nějaké ID simky nebo něco takového)

je vyloupnutá do podoby micro-sim a vložená do Nokia Lumia 800 (jiný telefon po ruce nemám)

1) kredit na ní není, když jsem se zkoušel prozvonit, řeklo mi to akorát, abych si dobyl kredit, jinak že bude číslo definitivně zrušeno
2) v kontaktech číslo uvedeno není
3) na simkartě ani na zbytku (po vyloupnutí) nic není
4) zkoušel jsem funkci *#100# i jim podobné, ale pokaždé to napíše "No service"
5) co jsem si googlil, tak když zavolám operátorovi, tak ten mi to taky nesmí říct, i když mu z daného čísla zavolám
6) v lumii by se mělo zobrazovat v sekci nastavení -> telefon -> uvedené číslo, jenže tam není

nějaké další nápady, jak číslo zjistit?

předem děkuju za odpověď

Jak to v ČR vubec funguje, tady, kdyz zakoupím SIM (predplacenou) tak jí musím dobít minimálnē 5€ 1x za mēsíc, nebo číslo zablokují.(predtím to byly 3 mēsíce, ale snízili časovy limit)
V ČR to máte podobnē? (Jde prímo o Orange, nevím, jestli ti zlodeji mají sluzbu i u vás)

to maš aku kartu?
mesiac nema ani ROMfon od sloptelu je to od 3 do 12mesiacov TrtMobile(akakolvek) + plati že neminuty kred sa po dobiti započitava (prv sloptel nechaval kredit prepadnut ale jeho maniere mu boli zatrhnute) a karty platia vždy 1rok teda dovolaš sa na nu