Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Graf.karta

Zdravím potřeboval bych s pomocí výběrem graf.karty do 6k

Počítač ještě nemám, ale mám k němu pár komponentu ktere jsem získal z práce.

Procesor: i7-2600,3,50ghz
Ram: 16gb

zdroj stále ještě nemám.

Graf. kartu bych chtěl spíše na hraní her.

Budu rád za každou odpoved.

Já osobně bych bral nějakou pěknou nereferenční R9 280x (dual-x nedoporučuji mám jí v 7970 a nejsem úplně spokojený), nejlepší poměr cena-výkon + API Mantle ( přínos FPS a plynulosti, investice hlavně do budoucna )

EDIT: Teď jsem koukl na cenu a je to pár set kč přes limit, kolem 4-5k by se ale dala určitě sehnat na aukru i se zárukou...

pokud máš dostatek financí , tak si pořiď GTX970 od msi. A pokud ti nezáleží na spotřebě tak si na CZC za stejnou cenu můžeš koupit R9 290X , která je ještě o kus lepší než GTX970 .. A nebo tu zmiňovanou R9 280X , která se dá momentálně koupit někde okolo 7 tisíc , což je na takovou celkem výkonnou kartu velmi přijatelná cena , záleží na tobě . Jestli chceš výkon o něco lepší než R9 280X při lepší spotřebě a bohužel o něco vyšší ceně , vol GTX970 . Jestli chceš kartu ještě výkonnější než GTX970 a nevadí ti vyšší spotřeba , bez váhání bez R9 290 nebo R9 290X .

Jo ta záruka by se určitě hodila zřejmě ho beru.

Jinak jsem se díval že ta 290 umí i hry ve 4k a když budu mít full hd monitor tak to je zřejmě zbytečné tak beru tu 280x :).

Takže konečně ten procesor trochu zahulím. S touhle grafkou co ted mám to byla pro něj procházka růžovým sadem :)

Ještě bych se vás chtěl zeptat jestli má cenu investovat do ssd disku ?

Někde jsem četl že rychlost hry mi to nezvedne, a je to prý pro lepší start systému atd je to pravda ?