Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem aplikace Android - je potřeba antimalware nebo antivir?

Zdravím, mám otázečku. Ježíšek nadělil dotykový mobil a tak brouzdám i přes wifi po netu. Stahl jsem si jen nějaké zvuky z Google play a jinak chodím jen na prohlížení seznamu a nic víc nestahuji. Chci se zeptat, jestli je potřebná nějaká aplikace pro čištění jak u pc skrz malware atd. ??? A případně antivir??. Bůhví co já vím, mám to prvně tak se prostě stupidně ptám. Dík

Změna předmětu, původně: aplikace Android (host)

Antimalware, tak jako antivir je nesmysl na Androidu, vysledny efekt je vzdy opacny nez je uvadeno u techto aplikaci. Totez plati pro ruzna udelatka - urychlovace, optimalizovace a vylepsovace systemu. Doporucil bych pouze nejaky jednoucelovy cistic cache pro zefektivneni pri mazani docasnych souboru po nejake dobe provozu Androida. Plati zasada tak jako vsude jinde, ridit se zdravym rozumem.