Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus x 550c - začala stále svítit kontrolka napájení

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda se někdo nesešel s tímto problémem. U notebooku Asus x550c, stáří cca. 1 rok, začala stále svítit kontrolka napájení, stav baterie 82% k dispozici (napájen ze sítě, nabíjí se). Když notebook vypnu, kontrolka napájení bliká oranžově. Dále se mi u notebooku stává, že se automaticky vypne s chybovou hláškou "System Windows se vypne za necelou minutu" a vypne se. Mam system Windows 7 x64. Další závada je když dám restart notebooku nebo odhlášení, zbělá obrazovka, a notebook se restartuje. Předem děkuji za rady :-)

Změna předmětu, původně: Asus x 550c (host)

- co sa don naposledy instalovalo?
- preventivne preskenovat suborovy system - cmd ako spravca - chkdsk c: /f/r a systemove subory sfc /scannow
- preinstalovat ovladace - http://www.asus.com/support/Download/3/516/0/5/iDj 76sQprYFuQe5J/30/
konkretne: chipset-intel inf, VGA - intel, others - intel rapid (12.8) a intel management, utilities - najprv Keyboard Device Filter Utility a potom ATKACPI driver and hotkey-related utilities (Version V1.0.0031)