Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ASUS F3JR - nelze spustit Windows

Přeji dobrý večer,

Mám notebook ASUS F3JR a když zapnu tak nahodí úvodní stránku "Spouštění systému Windows" a poté nahodí modrou obrazovku a zrestartuje se a nahodí "Opravu systému" ale ta mi žádný problém nenajde...
V notebooku mám data, o které nechci přijít a potřeboval bych to nějakým způsobem zachránit. Zkoušel jsem vyndat HDD a dát ho do jiného notebooku ale problém stále stejný.

Mohu poprosit rady ??

Děkuji

Změna předmětu, původně: ASUS F3JR
Změna kategorie, původně: Software (host)

Jedná se o Win 7 32bit, a zkoušel jsem ho do jiného ntb, který má také pouze jeden hdd.
Pokoušel jsem se o bitovou kopii nebo bod obnovení ale u obou možností mi to vyhodilo hlášku, že žádný bod ani kopie není k dispozici.

- chodte znovu do opravy systemu - prikazovy riadok - tam napisat - chkdsk c: /f/r - potom sfc /scannow - po dokonceni nechat zapnut Windows
- ak nepomoze - skusit este nudzovy rezim (stlacat F8 pri bootovani), tam odinstalovat poskodene ovladace (VGA+cipset), zrestartovat
- po restarte znovu chybajuce ovladace nainstalova (cipset+VGA) zo stranok vyrobcu cize Asus