Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podlozka pod myš

Zdravím, chci si koupit nějakou pořádnou podložku pod myš. Už to nechci dřít o stůl.

Výběr bude mezi: SteelSeries Qck- Recenze byli velmi pozitivní
Asus GM50-Proti Asusu nic nemám, ale osobně nemám s jejich periferiemi moc dobré zkušenosti.
Razer Goliathus-Pokud vím, Razer vždy vyráběl velmi kvalitní příslušenství
Tesoro AEGIS X3- Co vím, Tesoro je kvalitní výrobce

Mezi těmito bych si rád vybral. Nerad bych aby zde padly další návrhy, myslím že jsem vybral vcelku dobře. Děkuji za pomoc

Tak koukam ze, ze zacatku to byl boj mezi Qck a Tesoro. Ted uz ma Qck hodne hlasu. Osobne jsem za to radsi, s Tesoro nemam zkusenosti, i kdyz by meli vyrabet dobre veci. Jsem prekvapen ze tak malo lidi hlasovalo pro Razer. Cekal jsem,ze vas bude vice. Ohledne Asusu jsem rad, nemam je nijak extra v lasce. Ted uz to bude jen mezi Tesoro a Qck, ale asi vyhraje Qck. Pro Tesoro hraje jen design, ale nejsem nijak zaprisahlym fanouskem Virtus.pro,jen jsem chtel neco s tematikou CS:GO. Asi koupim tu Qck v nejaky potisteny verzi- u nas se nejaky s gouckem prodavaji. Skoda jen,ze tu neprodavaji s NaVi.

mám steelseries a už přežila 3 myši, cestu v tlamě psa a další blbosti, za ty prachy luxuz
jinak ostatní jsem nezkoušel, ale kámoš si kupoval tu razerku, aby měl všechno razer a radši hraje bez ní