Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno procesor - ako zapnut 8 jadier?

caute. mam intel core i7 950 @ 3.07Ghz.Cez MSCONFIG som mal pustene 8 jadier ale cez spravcu uloh som zistil ze mi funguju len 4.Trocha som sa v tom hrabal az som nakoniec dal len 4 jadra tak ako ukazuje spravca uloh a po restarte PC som otvoril MSconfig a moznost 8mych jadier tam uz nieje.Najviac sa daju dat 4 jadra.Potom som to prehodil na 2 jadra a restartol som pc.otvoril som MS config a uz mam navyber len 1-2 jadra.Viete mi poradit ako to vratit vsetko spet aby som mal zapnute vsetky jadra cize 8 jadier ???

Změna předmětu, původně: procesor (host)

preinstaloval som windows a pri prvom spusteny som tam mal moznost 8 jadier po restarte som spustil spravcu uloh a ukazovalo mi ze fungujem len na 4 jadrach.teraz tam mam zas len moznost 4 jadier.Ja uz neviem co to moze byt hram FPS hry a je to dost citit ze fungujem len na 4 jadrach.Mam windows 7 64bit

ked som chcel resetnut bios co sa mi aj podarilo som vytiahol baterku a ten maly cudlik tak mi teraz pri starte vypisuje nieco Marvel no physical disk, no virtual disk ale inak PC funguje normalne mozno to ma stym nejaky suvis .Ale tych 8 jadier mi aj predtym nefungovalo tak uz ozaj neviem