Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade pc

Zdravim mam tuto sestavu amd phenon 955,deska asus m5a99x pro,grafika nvidia 660 ti

Chtel bych prejit na intel i5 4690k nebo je lepsi varianta koupit novou grafiku a proc. Zatim nechat?

Pc pouzivam prevazne na hry. Predem diky za rady.

bež si sánkovat s klukama a porádne se obleč, pak úkoly, pak vynést smetí, pak pomodlit a spát

deti mají mít jasné pravidla, mezi ne patrí i to, že nesmí šahat do vnitra PC, pro Tebe by melo platit s absolútni platností

.... :puff: