Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Intel GPU ovladače na WIN7

Ahoj všem no vím že podpora skončila na XP.
Vista ani 7čky v podpoře nejsou a ani nebudou ale mám PC starej DELL 280 (P4 3GHz, dodané 3GB RAM,80GB SATA a Grafika intel cosi..

Ale sháním na to ovladače a rovnou se chci poptat proč mě v GPUZ ukazuje 8MB a v Aidě mě ukazuje 128MB?

přídávám screen který to vše ukazuje čipset je Intel(R) 82915G/GV/910GL

již jsem je sehnal stačílo akorát v režimu XP zapnout instalaci ...tak či tak má podporu HTT takže má virtualní jádro navíc je to lehká výhoda žádný znatelný nárust ale na přehrávání videi to stačí jde mě o podporu aktualizací.