Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem potřebuju levnější grafickou kartu

potřebuju grafickou kartu nějakou levnější k této starší sestavě PC LYNX,PROCESOR AMD ATHLON 64X2 CORE 5000+2,60GHZ,RAM 2 GB,SYSTÉM 32 bitový,GRAFIKA NA DESCE NVIDIA GEforce 6150se nforce 430,DESKA-GIGABYTE-GA M61PME-S2,ZDROJ 500W.
Změna kategorie, původně: PC sestavy
Změna předmětu, původně: GRAFIKA (karel)

Nevím jak nejlevnější chceš vzal bych tu MSI co postnul S2 ,já jsem hodil nejnižší možnost pod kterou už nemá cenu jít obě by tu hru měli zvládnout v pohodě.

Minimální požadavky systému:

Operační systém: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Procesor (CPU): 2,2 GHz podpora SSE2
Pamět (RAM): Pro Windows XP 1,5 GB, pro Windows Vista/7 2GB
Grafická karta: GeForce 6800 / ATI X1800 with 256 MB RAM; DirectX 9.0c
Zvuková karta: kompatibilní DirectX 9.0c
Volné místo na pevném disku: 16 GB
Rychlost internetového připojení: 256 Kbps