Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stolni DVB-S s nahravanim, 2xCI a dvema tunerama - ktery?

Jak to tak vypada, nastava cas, kdy nam prestane stacit nas starej dobrej Humax a budeme se muset vrhnout do koupe novyho satelitniho prijimace s harddiskem. Vim, ze Dreambox je patrne nejlepsi volba, ale pripada mi zbytecne predrazenej (ne, nepotrebuju emulaci). Co shanim je:
- DVB-S dvoutunerovej prijimac
- minimalne 2 CI sloty (muze bejt i jeden CW navic)
- moznost nahravani na HDD (nemusi bejt soucasti, klidne zamontuju vlastni, prebytecnych IDE disku mam dost)
- moznost stazeni nahranych programu do PC (USB, Ethernet) a jejich nasledny zpracovani (takze zadnej proprietarni kodovanej format)
- a to je asi vsechno - je neco dalsiho, na co bych si mel dat pozor? Dualni LNB?

Dik za vase tipy!

No jestli trváš na těch dvou tunerech, tak například Topfield TF5010 PVR CI.
Ono s těma vlastnostma co by měl umět, jako dva tunery, nahrávání na hdd a komunikace s pc asi moc přijímačů v relativně nízké cenové skupině nenajdeš.
To už si musíš rozhodnout ty do jaké ceny jseš ochotný jít.