Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem check system health!

Dobrý den, při bootování desky mi píše check system health! píše to před tím než se objeví informacew o velikosti ram, PC se normálně rozjede v dosu, chtěl jsem na ni instalovat XP, ale nevím jestli s ní není nějaký problém když píše check system health! poradí někdo jestli je to normální že to tam naskakuje, nebo ne. v biosu to asi pujde vypnout, resp. pujde vypnout aby nekontroloval systemove zdravi, ale to nemusi byt reseni.

- coze je to za doska?
- ked sa to robi pred samotnym zavedenim OS, tak ide len iny "super-hyper" marketingovy nazov pre POST test, ktory robi kazda doska
- POST test sa vypnut neda(da sa len skratit alebo vynechat pri SW restarte alebo uspani), doska si nim kontroluje zakladnu funkcnost PC