Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová PC sestava (pomoc)

nejsem uplný lajk ani uplný profík a potřebuji poradit,, Už mi nestači muj starý trochu taktlý AMD Athlon 5200+ při 3GHz a nejakých Dual channel 2x2GB RAM na 800mhz DDR2 450 W zdroj a o grafice ani nemluvim ale 2GB má a takty ty už nejsou zrovna v kurzu..
- AMD Vishera FX-8350 (FX-8370?)
- GIGABYTE R7 260X Ultra Durable 2 2GB (později chci dokoupit jeste jednu a valit to přes AMD CrossFire)
- Kingston HyperX Fury Black 8GB DDR3 1866 mHz (2133mhz?) pozdeji chci určite aspon dvě na 16 GB ,, 32 se mi zdá hodně
- Deska ASUS M5A97 R2.0 - AMD 970
- SSD pro systém ADATA Premier Pro SP900 - 64GB + 1TB HDD co mam už doma
- Monitor mám krasný zrovna nový Acer K272HLCBid - LED monitor 27" a chci aby to krasně šlapalo,, ale me stare PC hold je už v důchodu ale snaži se statně neco uhrát.Ale chci už neco novějšího ale ne uplně nic slabého za rozumnou cenu.
samozřejme chladiče a vetračky budou na to jsem haklivý to musí chladit ,chladič Thermaltake NiC L32 počitam s OC + skřín Thermaltake VJ2000BNS M5 a hodne větračku :)
Stále nevim si rady se zdrojem !!! navrhoval bych si ,, Thermaltake Litepower Black 700W,nevim zda tato sestava má spravne uskupeni a bude fakčit jak má ,,, děkuji za rady a navrhy na upravu..

To nám to dnes zase pěkně začíná.
Naprosto nesmyslné "uskupeni" - CF s R 7? OC na nic moc desce s nic moc chladičem, 16 GB paměť, sračkovací 700W zdroj/1 600,- bez certifikace, 64GB fofrdisk = za tři měsíce budeš bulet nemám místo a navíc pro hry žádný výkonnostní přínos ......... nakonec hodně větráčků.
Rada, sestavu si nenavrhuj, nevíš co vlastně činíš!

no prave proto si necham asi poradit nemyslite? takže jak by jste videli vy tu sestavu ,bez SSD to jsem ani moc nechtel jen na windowsy na hry je mi jasne že to nebude mit vliv, ja myslel že je to tady poradna :D tak se omlouvam co jsem tu napsal to byl jen navrh :) vedel jsem že v tom je problem protože nemam šajnu pořadně jak by co melo k sobe pasovat :) s pozdravem Honza

Viděl bych to tak na 17-18 tisíc samozřejme veci dokupuji postupně takže neni problem počkat o jednu vyplatu dele a i tech 20 , když už jsem jednu sestavu dal dohromady je to sice par let od te doby jsem to nejak neřešil a jede mi dodnes, ten zdroj jsem napsal jako že napsal už se poohlížím po těch certifikovaný a osvedčených uživateli, v každem připade jsem tu psal aby mi bylo poraděno a ne aby si tu ze mě nekdo střilel jaky jsem neschopný a jak dat dohromady par komponentů, je to snad poradna od toho to je aby lidi co neví dostali informace které nemohou sami posoudit a dostalo se jim poraděno,vše byl jen navrh jo takže v klidu ..
Takže CF nahovno dobra zdroj nahovno dobra beru zakladovka nohovno beru vše jsem jen naskladal do košiku a napsal sem,ani jednu s tech veci nemam este budu teprve objadnavat
:)

jo no lítani mě baví ale je to nadlouho :-D ale pokud chcete ty udaje tak tady jsou
1. strop - 20 000,- pouze bedna,, 15000 další vyplata + 5000,-
3. systém vlatní win7 64x + winXP ale to nevedu :-D
4. sestavím určitě sám v poklidu :-)
5. monitor - klasika připojení přes HDMI ve FullHD 1920x1080p nedavno koupeny v hodnotě 4500,- ale šel po velikosti :-D
6. mam klavesnici a myš taky novou :) ,, SATA HDD 1TB Seagate Baracuda 7200.12 1 TB + ma vlastní větráček, LG DVD Mechaniku mam také ale není Sata, repro 5.1

No vidíš ani to nebolelo, sic jsi bod 2. mazaně neuvadl, ale za předpokladu, že to bude herní stroj střední vyšší třídy, tak to vidím takto, tady až bude po kupě těch dvacet zlatých -
Návrh Intel i5 HR bez OS Win, disku /19 589,-/

https://www.alfa.cz/basket.php?items=_0TUP011WQQ01 1HIW012N1H012LXE012MZN010WXU012MYM011Y0R01

(jo a pokud ti SSD nedá spát, tak + Crucial MX100 256GB/3 000,- aby to vůbec mělo v herním nějaký smysl, ale podmínka to není)

• Ted zase nerozumim ja, snad pouzijes jen jeden vystup, ve slova smyslu, kdyz zapojis externi reproduktory, zrejme nebudes poslouchat v ten samy moment i sluchatka.

Pro ty co maji zajem, o vikende jsme zkousely "PLENKY PRO DOSPELE" aneb, proc se neopit v klidu.
www.abena.cz
(daji se koupit i po 20x na "SPRING BREAK")