Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nenabootuje windows xp

Zdravím,

mám problém s instalací windows xp na nový čistý SSD disk Kingstom 120GB. Vše skončí po načítání konfigurace, kde se objeví černá obrazovka s blikajícím _. Zkoušel jsem i Ubuntu, instalace také skončila zde

Když jsem zkusil dát starý HDD již s nainstalovanými windows, OS hned spadl a nabídl spustit v nouzovém režimu, s poslední funkční konfiguraci apod., u všech možností ale os spadne..

Nějaké rady? díky

deska Asus H81, Intel Pentium G3220, 4GB DDR3

zkusil jsem nyní dvd na notebooku a nejspíš není bootovací, dlouho bylo logo, poté se notebook restartoval a klasicky naběhl nainstalovaný os...dvd jsem vypaloval v infrarecorder jako obraz, windows jsem stáhl jako zkušební 8.1 .iso

zkusím vytvořit bootovací flash disk