Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ramky

zdarec,chtěl bych si dokoupit dvě ramky 2x2gb,mám přesně tady tyto jenže jsou drahé.co se stane kdybych tam marsknul tyhle ? zajimá mně jen zkušenost né názor díky

První mají nesmyslný chladič, druhé poloviční paměť. V jednom případě zlikviduješ dual channel, pokud to v něm dosud funguje. Patrně tím chceš zrychlit hry, to se nestane. Je to ale názor, o který nestojíš. Zkušenost s těmito konkrétními kombinacemi se stávající RAM kterou neuvádíš nemám.

Všichni věcí že ten chladič je naprosto k ničemu..zvlášť je možné že ti bude zavazet až budeš měnit chladič CPU (tower style chladič)

a ještě ta značka...nechceš si nechat radit kup je ale stojí za ho*no.

Ty DDR2 ky nemají takový výkon aby potřebovali takovou šaškárnu

Ovšem pokud chceš dělat šaška jaké maš luxusní RAM které nepůjdou ani vidět prosím.

EDIT nenapsal jsi ani desku...ani další systémové věci jako zdroj grafika CPU atd...