Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika - EVGA GeForce GTX770 Dotaz na M-Pola či další hardwaráře

Ahoj.

Mám možnost koupit EVGA GeForce GTX770 Superclocked ACX Dual Bios za 6000Kč.

Ale:

- Momentálně nemám CPU, který by to využil
- Upgradovat budu nejdříve za rok

Má pro mě smysl v mém případě vzít tu grafiku "už teď" nebo mám počkat a pak koupit za rok raději jinou ve stejné cenové relaci?

Jde mi hlavně o to, že hw není vyloženě moje doména - tak nevím přesně, co vyjde, jaký výkon to bude mít a za jakou cenu.
(Záruku má tahle taky ještě víc jak rok)

Grafika i cena je slušná. I kdyby mi to mělo někde ležet rok, tak bych to vzal, protože ani za ten rok si nemyslím, že by byla slušnější grafika za 6.000 Kč (Alespoň nová. Z druhé ruky to asi bude už jiné. Je pravda, že už teď se dá sehnat AMD R9 290 za cenu 6.000 Kč, takže kdo ví co by se dalo sehnat za rok.)

Osobně bych jí vzal a prodal za dráž. Ale takový já jsem.

No.
Já jsem to právě dodatečně konzultoval na dálku s kámošem, co trochu dělá do hw a ten je úplně opačného názoru.

Tvrdí, že momentálně nová má cenu 7000Kč i s DPH a že za 6000 to nikdo nevezme!

Je toho názoru, že když to nějaký blázen koupí, tak max. za 5000.

Reálnou cenu ohodnotil na 4000.

Takže to neberu.

Ta graficka karta je dobra ALE za ten rok si za tu istu sumu mozno aj nizsiu kupis GTX 970 ktora je vykonejsia a tak moj nazor je ze vtedy ked si budes kupovat nove komponenty tak vtedy aj pozeraj po GRAFIKE a mozno za ten rok budes na tom s peniazmi lepsie ;-)

*staci ak s frajerkou nepojdes na jednu dovolenku a UZ mas novu graficku kartu ;-)