Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc při výběru multimediálního laptopu

Ahoj, chtěl bych si koupit notebook na sledování filmů, surfování na internetu, zkrátka na multimédia.
Jelikož v tom moc nechodím, tak se zeptám na vaše tipy.

Co potřebuji :

Podporu FULL HD videa, laptop by měl zvládnout 8/10Bit video, měl jsem starší pc a už ten s tím měl problém, grafická karta na to byla asi krátká.
Aby moc netopil, nechtěl bych po roce měnit desku nebo to neustále nechat opravovat.
Nejlépe Windows 7, sice už se dnes dělají převážně s win 8, takže tady nevím nevím.
Slušné audio, sice tu mluvíme o laptopu, doma bych používal audio sestavu, ale chtěl bych,aby to na cestách aspoň solidně hrálo.
Aby se baterie nevybila po 1 hodině, aspoň ty 4 hodinky aby to vydrželo, samozřejmě že má baterka nějakou životnost a doba výdrže se snižuje, nebylo by na škodu si koupit druhou baterii.
Aspon těch 17,3 palců.
Nejlépe ASUS, Lenovo. ( Aceru a té značce pod nimi, Packard-Bell moc nevěřím ).

Díky, pěknej večír

Za tu cenu no nic moc ale tak tu mas zopar:

http://www.alza.cz/hp-pavilion-15-p020nc-cerno-cer veny-d1889362.htm
alebo
asus-x750ln-ty006-d604512.htm
alebo potom ACER
http://www.alza.cz/acer-aspire-e17-iron-d2217660.h tm
-----
Lenovo alebo Asus zo 17 display, fullHD a aby to vydrzalo 4 hodiny pri pozerani filmu ?! :-DNENI SANCA !
Musel by si pridat viac penazi inak pozeraj po znackach ako Acer a pod...
Tu mas kolko by si musel nasetrit minimum na tvoj sen:
Asus: http://www.alza.cz/asus-n750jk-t4102h-d2267455.htm
Lenovo: asus-g75vw-9z207v-d2142331.htm