Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde pc

Dobry den. Dnes kdyz jsem zapla pc a zahrala par her se mi pocitac z niceho nic zasekl. Myslela jsem ze je to tim ze mam prilis mnoho zaplich aplikaci tak jsem pc vypla. Ale po zapnuti se mi ukazalo ze je potreba oprava ale kdyz na to kliknu nacte mi tabulka kde mam dat dalsi ale nefunguje mi klavesnice ani mys. Zkousela jsem i jinou klavesnici i mys ale nefunguji... Jak mam tedy jinak odkliknout tu opravu systemu? :/

- neda sa potvrdit volba? (klavesnica a mys neraguju)
- skus ked si priamo tam, tu klavesnicu vybrat a spat zasunut
- ak nepomoze tak restart, vojst do biosu (stlacat klavesu delete), tam najst volbu USB legacy supoport a dat enabled, prip aj volby USB keyboard dat na enbled a USB mouse dat na enabled, potom najst volbu Save and Exit a ist do toho recovery