Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem root + trojhmat

Ahoj, predem se omlouvam za neuziti diakritiky a chyb, ale datluju na telefonu.
Jiz alespon 5 dni hledam na internetu navod na root meho noveho telefonu (lenovo a606) anglicky umim, ale je tam prd a na tech ruskych strankach to neni nic moc. Potrebuju hodit appky z interni pameti do externi (treba pomoci folder mountu) je tu nekdo, kdo by mi to polopatycky a s trpelivosti vysvetlil? v androidu a linuxu celkove jsem laik. dale jsem se chtel zeptat na trojhmat na tomto mobilu a k cemu vubec slouzi...diky za odpoved.

dobre, chapu, ze treba jeste neni, ale jak tedy vyresim problem, ze mam plnou interni pamet a nemuzu stahovat, nic se mi nechce zapisovat na sd kartu, ktera je prazda...zkousel uz jsem snad vse, ale pro presun na sd kartu, potrebuji root a ja nevim jak jej ziskat, nikdy jsem to nedelal