Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace z WinXP na Win7

Dobrý den
chtěl jsem si přeinstalovat WinXP na Win7, ale když vyberu "UPGRADE", tak mi to napíše, že systém nemůže být UPGRADOVÁN přímo na Win7..
Nechci dávat formát disku a instalovat úplně..., přišel bych o data..

Nějaké rady, čím by to mohlo být? ..děkuji

Data se mají zálohovat bez ohledu na přání nějakého upgrade! Chcípnout HDD/SSD může pochopitelně kdykoliv.
Zazálohovat data a instalovat čistě os, včetně řádných ovladačů v řádném pořadí. Doufám, zda HW konfigurace je vhodná pro W7 a není to vystrašená frikulínština.