Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak podtaktovat nVidia GeForce Go 7300?

Mám opačnej problém než většina lidí, chci podtaktovat.

Rád bych podtaktoval grafickou kartu v notebooku, je to nVidia GeForce Go 7300. Provozuju výhradně 2D aplikace a myslím, že by nevadilo kartě trochu ubrat na výkonu. Jenže nemám absolutně představu jak a čím se tyhle věci dělají.

Asus A6JC, nVidia GeForce Go 7300, Windows XP SP2.

Dá se poradit něco rozumnýho?

Pavel

Díky hoste,

zatím jsem zkusil jen "CoolBits" - zpřístupnění nastavení v ovladačích grafiky a snížil jsem pracovní frekvenci jádra grafiky z 350 na 100 MHz (a současně s tím frakvenci paměti ze 700 MHz na 270 MHz). Tiše doufám, že se sníží odběr karty a snad i její teplota...

Pavel