Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aplikaci z tabletu do mobilu

Kdysi jsem měl jenom tablet a potom jsem si koupil mobil. Dostal jsem se k problému. Na tabletu jsem měl spoustu her a chtěl jsem je dát do mobilu i s uloženou pozicí. Zkoušel jsem je zálohovat a pak přas microusb kabel do mobilu. V mobilu šly vidět jako (název).apk nainstaloval jsem ale hra byla od začátku. Co mám dělat?

hru normalne stahnes z Google Play, zadny zalohy apk a jejich instalace do mobilu nema smysl. Potom musis zkopirovat do mobilu ulozene pozice. Vetsinou se ukladaji na sd-kartu nebo mene casto do vnitrniho uloziste. Kvalitni hry maji napsane v popisu bud na Google Play nebo primo ve hre, kam si pozice ukladaji.