Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s Lenovo IdeaTab A7-50L

Dobry vecer,
prosim o pomoc,
od leta mam Tablet Lenovo IdeaTab A7-50L a az doteraz fungoval bez akychkolvek problemov. Dnes sa hral moj syn na nom hry a ked som ho vzala do ruky od neho, z nicoho nic zhasol a vobec ho neviem zapnut. Skusala som ho dat na nabijacku, ale ziadna reakcia. Ked som ho zapojila cez USB do pocitaca, tak windows ho rozpoznal, ale len na instalaciu ovladaca, ktory sa mu aj tak nepodarilo naistalovat. Tak uz neviem, co s tym, pomoze mi niekto? Vdaka!
Lea

Alebo skus este jednu radu = skus aspon 5-10 sek drzat tlacitko sa SPUSTENIE a uvidis ci sa nieco zobrazy

Neznam ten tablet, takze treba je to jak pises, ale u jinych tabletu klidne 30s.

Nechal bych tablet hodinku odpocinout, potom nabit taky tak aspon hodinku a potom zkusit zapnout, jestli nic, tak jedine ta reklamace, jak uz jsi nakonec poradil.