Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s aktualizací grafické karty Intel Celeron procesor 530

Dobrý den
po dlouhé době jsem se rozhodla aktualizovat svojí grafickou kartu na Intel Update.Mám Windows 7.Download funguje normálně,ale když dám install,tak mi blbne obrazovka,přepíná rozlišení,chvílema i černá a když zrovna není černá,tak má černé pozadí a takové různobarevné tvářičky.Takhle se to udělá 2krát během installu a pak mi to napíše,že instalace se nezdařila(ne přímo to takhle píše).Takhle jsem to zkusila opakovat,a naprosto stejný proces.Dívala jsem se i na poradnu Intelu,ale tam jsem tomu nějak nerozuměla.
Neví někdo prosím,proč to nejde/jak bych to mohla aktualizovat?
Děkuji všem za odpovědi.

Píše mi tohle:
Could not initialize DirectX 10 on Mobile Intel(R)965 Express Chipset Family.This error can happen for one of the following reasons:
1.)Your GPU is not supported(DirectX 10 is required - note that many integrated laptop GPUs do not support DX10)
2.)You´re running Windows Vista without the "Platform Update"
3.)Your video card drivers are out of date

If you are using a laptop with NVIDIA Optimus or AMD Switchable Graphics,make sure OBS is set to run on the high performance GPU in your driver settings.