Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem regedit DeviceHackFlags

Jaké mají významy bity hodnoty na http://blogs.msdn.com/b/usbcoreblog/archive/2013/1 1/01/help-after-installing-windows-8-1-my-usb-driv e-disappears-or-file-transfers-stop-unexpectedly-r -a-post-title.aspx : HKEY_LOCAL_MACHINES\SYSTEM\CurrentControlSet\Contr ol\usbstor\
DeviceHackFlags dword. Okdud se dá hodnota z gui nastavit? Co znamenají jednotlivé bity?
Co znamají hodnoty 400,10,20?

Okdud se dá hodnota z gui nastavit? Co znamenají jednotlivé bity?

se obávám, že to netuší ani většina zaměstnanců mrchosoftu. pokud to vůbec mají zdokumentované a tebe to zajímá, google ti to jistě najde, já to za tebe dělat nebudu.
ten s tím nastavením z gui, ten fak pobavil. to nemyslíš vážně, že ne?

Tím bylo myšleno, že některé hodnoty některých nastavení (teď plácnu, že když na ploše dám menu - zobrazit - zobrazit v mřížce, že se v registru změní nějaká (dword(bool)) hodnota HKCU\Sw\Explorer\Desktop\ShowInGrid), že bych se to rádo dozvěděl