Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výmena Ram-iek

Nazdar do základnej dosky Gigabyte GA-P55-US3L, som kupíl nové ramky Patriot 2x4GB DDR3 1333MHz CL9 Signature Line kit.Chcel som ich vymeniť za pôvodné Patriot 2x2 GB DDR3 1333MHz CL9 solo.Po výmene sa počítač nerozbehne, po pípnutí sa na monitore objaví štart windows a dálej nič. Skúšal som všetky možné kombinácie a stále nič, tak za pomoc Díky.

"CMOS" reset, provedes vyjmutim baterie CMOS n "1-2" Minuty pri odpojenem PC od site...(tim si BIOS bude pamatovat a spusten, tovarnim nastavenim)
[img]http://www.computerhope.com/jargon/c/cmos.jpg[/img]

po pípnutí sa na monitore objaví štart windows a dálej nič

• Zde muze jit prave o spatné hodnoty a nastaveni, tak jako kompatibilita zakladni desky a této RAM. Jaky mas typ REV. XX neuvadis

'KOMPTATIBILITA RAM' seznam mas ZDE => : "*****"

• Navod v "ENG" mas ZDE (nekdo z tvého okoli urcite umu) => "*****"

TiP~ Na miste by bylo, UPdate také BIOS tvého(PC) na posledni dostupnou verzi. (kde ruzné problémy s kompatibilitou mohou byt vyreseny)