Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Identifikace vady monitoru

Zdravim,
v levém horním rohu monitoru je několik šedých až černých pixelů. Hned po zapnutí monitoru to není tak intenzivní, postupně se to zhoršuje. Dokonce se tam obtisklo písmenko S (z Firefoxu-Soubor, viz obr. 1, 2). Jsou to vadné pixely?
Monitor: HP 1955

[Gglt.jpg]
[b2hal.jpg]
[w7Y4R.jpg]
[D2BvL.jpg]

Noo monitor uz ma naekych 8-9 rokov tak moze byt ze odchadza do vecnych lovisk.
A tie farebne DUHOVE pasy co mas na monitore na poslednom obrazku du koly bud zlemu kably alebo mas zle zasunuty/zapojeny kabel v monitory alebo Z monitora do grafickej karty. Alebo esste ma napadlo aj to ze mas asi rusenie neake = asi nemas kabel co ma FERITOVY filter na sebe.