Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o radu s PC

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat zda komponenty které jsem si vybral k sestavení pc jsou vhodné, a zda bude sestava vůbec funkční. Primárně bude užívána k hraní her (např. BF4, FCry4, WoT, Watch Dogs.)
Vím že většina asi bude doporučovat cpu od Intelu a gpu NVidia, ale já mám s AMD dobré zkušenosti a navíc řeším i finanční stránku. (max 25000Kč),Vím že je to na úkor spotřeby, ale s tím jsem smířen.
Děkuji za každou odpověď.

seznam: http://www.czc.cz/7jbid5tl32g71b4dggednc65ae/sezna m

já netvrdím že to tak není, jen uvádím informace které jsem měl když jsem to dával dohromady. Proto jsem se tady na Vás obrátil abych zjistil co mám eventuelně špatně. Evidentně mi stačí slabší zdroj což je jen dobře.

Pouhých 330W (podle blábolu min 500W) a zajímavé je, že jeden modul DDR3 dokáže zvýšit spotřebu o 50W(!), 4 USB zařízení také - do tří se to ani nehlo, u DVD RW jeden nic, druhý opět 50w plus, HDD: 1 + 50, 2 +50, 3 +0, 4 +50, dál jsem to nezkoušel. A třeba teprve u sedmého ventilátoru je to opět +50W.
Tohle hází taková hausnumera, že by tohle měli snad i zakázat!