Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Špatný procesor nebo zdroj?

Zdravim všechny..

Opravuju sousedce počítač: po zapnutí se roztočí větrák a hned konec. Byl uplně nehorázně zaprasenej, tak jsem ho pročistil. Teď se roztočí na delší dobu (deset vteřin?), na monitoru žádný obraz, pak se přestane točit, po pár sekundách se sám roztočí znova.
Procesor byl uplně k k větráku připečen.

Ale zase mi to přijde jako chyba napájení, ale zdroj se zdá být v pohodě, nikdy nezasmrděl, opticky taky dobrý.

Děkuji za všechny typy, čím by to mohlo být, boužel nemám momentálně možnost jak třeba zdroj vyměnit a zkusit jiný.
Díky

loading...

• No tak jestli predtim jel a po tom co jsti na to sahal nejede, pujde bud o spatné "ZAPOJENI", vlozene "CPU" nebo jsi ponicil i naky "PINY" tak jak cokoliv...

O jakou zakladni desku procesor a podobne jde ani neuvadis.

1) CPU je dobre vloceno do SOCKETU?
2) Vetrani (chladic) CPU je zapjeny v CPU_FAN?
3) s RAM bylo manipulované?
4) Mohli by jsi udelat "FOTO" a prilozit ho se s pohledem na celou zakladni desku a jejiho zapojeni??

• I by se tim dalo pochopit:

O Ni..
Byla uplně nehorázně zaprasena, tak jsem ji pročistil
O nem
nikdy nezasmrděl, opticky taky dobrý

" po zapnutí se roztočí a hned konec, tak jsem ho pročistil, Teď se roztočí na delší dobu (deset vteřin?)" ::: co by na to rekl sexuolog Zverina :-)