Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač nenalézá hadware

Dobrý den,chtěl jsem po delší době zprovoznit počítač většinou používám notebook,ale pevný počítač je mnohem výkonější,čekala by mě určitě přeinstalace systému neboť v něm byli nainstalovány Windows XP které jsou již nepodporované,ale mám legální CD s win 7 tak bych je nainstaloval bohužel po prvním spuštění se normálně načetl systém a vše bylo v pořádku takže jsem se chtěl pustit do přeinstalace systému počítač jsem vypnul abych mohl nakonfigurovat spuštění systému z disku jenže došlo k problému že při opětovném spuštění počítač nenalezl ani jeden ze dvou pevných disků a ani jednu ze dvou mechanik našel pouze paměťové karty.Zkusil jsem počítač několikrát restartovat,ale nic.Zkusil jsem tedy vrátit konfiguraci spuštění systému z disku,ale ani to nemělo žádný vliv prostě disky zmizeli a nenachází je.Pokud by jste někdo věděl co by to mohlo způsobit a jak tuto chybu napravit tak bych byl moc vděčný za radu a pomoc,předem mnohokrát děkuji Karel.

1. "Windows XP které jsou již nepodporované". To ze Microsoft uz nevydava zaplaty, neznamena ze system neni funkcny.
2. "mám legální CD s win 7". To ze mas DVD (CD asi ne) s Win7, este neznamena, ze Tvoj stary HW zvladne Win7.

Napis presne aku mas zostavu. Napis, ci po starte BIOS "vidi" Tvoje harddisky.
P.S. dufam, ze sa nepokusas instalovat Win7 z beziaceho systemu WinXP.