Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modrá smrt

Dobrý den..zhruba 3x-4x denně mívám modrou smrt.
Základovka: M5A99X EVO R2.0
GPU: R9 270 2g MSI
CPU: AMD Phenom x4 955 BE
Ramky: Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX Beast Series
Nevíte kde je problem ?

To už je v pohodě :) ale mám dotaz je to třeba možné.. na té základovce mám na ramky 4 sloty 2x A 2x B jenže na ostatních základovkách jenže tady u té je to modrá černá modra černá namísto černa,černa,modra,modra takže mám dotaz mám ty ramky dát do A Slotů nebo do B a nebo do modrých a nebo do černých ? nikdy jsem neviděl zakladovku která by to měla pro ramky takto přeházené co se týče barev.

Zdravím, také mám dotaz na stejný problém. Denně mi pc spadne třeba 2-3x. Dnes jsem i reinstaloval komplet windows čistou instalaci, ale problém přetrval. Paměti jsem testoval Memtest86 9 a pul hodiny, žádný problém nenalezen. Smart disků jsem také prohlížel, jeden bez problému ten druhý tam má nějaký problém podle internetu co jsem našel tak s napájením. Teploty všeho pořád kontroluji, ale také nic významného.
Pc je nově po uprage, první dny po uprage šel normálně, začal blbnout až teď. Tak jsem myslel, že to bylo nějakým softwarem tak jsem opět reinstaloval celý win. Bohužel chybu to neodstranilo.