Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sestava po obměně grafické karty startuje na několikátý pokus

Na jedné sestavě jsme vyměnili grafickou kartu.
Původně tam byla Radeon HD 4890, tu jsme vyměnili za Radeon HD 5850.

Obě grafické karty jsou 100% odzkoušené jinde a jsou funkční.
Ovšem po výměně se sestava neustále rozjíždí a restaruje.
Display naběhne až na několikatý rozjezd (samočinně).

Sestava je následující:
- deska - GA-M57SLI-S4 (rev. 2.0) (BIOS FHL)
- CPU - CPU AMD ATHLON 64 X2 6000+ BOX AM2 Brisbane
- RAM - OCZ DDR2 4x2GB 667MHz PC2-5400 Titanum Xtc / AM2 Limited Edition
- Zdroj - OCZ 500W PRO ModXStream 80% bronze

Zdroj sic stojí za kulový, ale ta 5850 má menší spotřebu (150 TDP) nežli ta původní (190 TDP), takže kartu vyndat, vyfunět slot, přegumonat kontakty karty, zkontrolovat konektor přídavného napájení a znovu řádně usadit do slotu.