Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím poraďte nefunkční PC po sestavení

sestavili jsme se synem PC z komponentů

Základní deska GIGABYTE F2A88XM-HD3 (AG537n)
Procesor AMD Athlon X4 860K Black Edition Kaveri (BD595g)
Teplovodivá pasta Cooler Master HTK-002-U1-GP (CA088)
Pevný disk Western Digital Blue 1000GB 64MB cache (FW138l)
Operační paměť Kingston 4GB DDR3 1600MHz CL10 HyperX Fury Series (DE62c1) 2x
WiFi síťová karta TP-LINK TL-WN781ND (TP614u)

PC nefungoval nejdříve jsme zjistili ,že procesor nemá grfické jádro od kamáráda jsem zapujčil grafickou kartu, ale na monitoru stále nic .Bylo by možné ,že jeto procesorem někde jsem četl, že deska gigabyte pracuje pouze s procesorem serie A AMD.

To mas pravdu = aj ja som skladal pocitace co tiez neboly v SUPPORT listu aj po najnovsom BIOSe a slapalo to a tiez to bolo od GigaByte aj MSI aj Asus...
No podla mna bude chyba skor inde ale tak mozem sa mylit.
-----
Ja na mieste TAZATELA by som si kupil tento alebo vymenil (ako sa dohodnes s predavajucim) http://www.alza.sk/amd-trinity-a8-5600k-black-edit ion-d357415.htm a mas tam aj graficku kartu integrovanu a tiez to tvoja doska podporuje !